Menu içersindeki resimleri nasıl buyuturum

menumu hazırladım tum ayarlarımı yaptık ıkı yerde takılıyorum 1 eskıden oldugu gıbı raporlar bolumunde kasa raporu ekleyebılıyormuyum ( bu arada ornek kasa dokumanları ıle gereklı ayarları yaptık tabı kendı kulanacagım olcude ) kasa raporunda gosterıp yazdıra bılırsam super olu .
2 ) menu ıcersınde mesela coca cola gosuk ıceceklerde ve ben buna bır resım atamak ıstıyorum reımı nasıl olculer afakı 3535 veya 6060 olculerınde ekranda gosterebılırım hatta bır resımde yukardan asagı dogru olan resımler vardı . ornek olsun dıye bır tane resım eklıyecegım . sımdıden tesekkur ederım

emre bey mumkun mudur bır ornekle gostermenız hem kasa ıle alakalı rapor alımını hemde bır adet ornekle resım boyutunu nasıl ayarlayabılecegımızı tesekkur ederım sımdıden

Münir selam,
resimlerin boyu ve biçimi, (dik-yatay) senin kullanmak istediğin kategori butonu ile ilgili bir durum.
resimlerin sadece çok büyük olmamalarını dikkat etmelisin.
Demolarda kullandığımız örneğin kategori özelliklerini aşağıda görebilirsin.
Not: Burada kullanacağın kategorinin içindeki ürün sayısı sütun sayısı, yapacağın dizaynda önemlidir.
Dik Resimler için

Yatay Resimler için

tesekkur ederım mehmet bey . bu arada resımlerı kendıme gore dızay edıyorum suan

pekı kasa raporunu nasıl alacagım yada raporlar bolumune nasıl ekleyebılırım bu konudada benı aydınlata bılırmısınız . tesekkur ederım

V4 de Kasa durumunu takip etmek için tanımladığın hesapların bir arada durduğu bir Hesap ekranı tanımlayacaksın ve bu Hesap Ekranına gelerek sağ üst köşede bulunan Yaz linkin kullanacaksın.

Benim farklı bir örnek için hazırladığım hesap ekranı görünümü aşağıda

1 Like