Varlık ekranlarında gösterim şekli

Merhabalar ben sambaposu yeni kullanmaya başladım ve birçok dökümanı okudum. Programınız gerçekten çok başarılı.
Benim sorum sambaposu ağırlıklı olarak paket servis için kullanıyorum ama gelişmiş paket servis uygulamanız bana uygun değil standart paket servisi oluşturdum v4 de paketi butonlar halinde izlediğim ekranıda adisyon istedi şeklinde yapılandırdım yani paket servis adisyonlarını hesap yazdır şeklinde kapatıyorum ve izleme ekranında kahverengi butonlar halinde izliyorum ödemesinide oradan alıyorum hiçbir sorun yok. Sadece şunu nasıl yapabilirim buton görünümlü izleme ekranında sadece müşteri adı yazıyor oraya varlık tiplerinde özel alan olarak oluşturduğum (Firma) adınıda yazdırmak mümkünmü nasıl yaparım şimdiden teşekkürler.
Amaç müşteriyi soyadı olmaksızın kaydetmiş isek aynı isimli müşterileri firma ismi sayesinde birbirinden ayırabilmek adisyon kapatırken daha az tıklamayla daha hızlı adisyon ödemelerini alıp işlemi bitirebilmek

V4 için şunu deneyebilirsiniz.

1 Like

Aynen dediğiniz gibi oluyor. Peki yanyana yazınca yazı çok küçülüyor alt alta yazdırmanın yolu varmı. Bilgi için çok teşekkürler

Malesef V4 sürümünde bu kadar oluyor :slight_smile: