SambaPos Update

Merhabalar oncelikle harcamis oldugunuz emek ve calismalar icin tesekkur etmek isterim.
Soruma gelicek olursak suanda kullanmis oldugum versiyon SambaPOS 4.1.42 fakat bir ust versiyon olan SambaPOS 4.1.44 update etmek istiyorum ama bunu yapar ikende sistemde yuklu olan urun, fiyat ve diger ayarlari kaybetmek istemiyorum bunu saglamak icin herhangi bir yol mevcut mu acaba? Kusura bakmayin herhangi bir bilgisayar ve coding background’um olmadigi icin bir nevi kararasiz kaldim yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkurler…

@erhanhunt selamlar; bu site yanlızca ingilizce içerik içindir.
SambaPOS’da versiyon update’lerinde herhangi bir şey yapmadan üzerine kurmanız yeterlidir. ayarlarınız ve bilgileriniz değişmez silinmez.

Yinede herşey rağmen sizin bir alışkanlık olarak bu gibi temel işlemleri yapmadan evvel datalarınızın yedeğini mutlaka almalısınız.

Yani önce yedek al sonra üstüne kur.

Bu siteye ingilizce sorularınızı sorabilirsiniz, eğer Türkçe soru sormak istiyorsanız lütfen www.sambapos.org adresini kullanın.

Tesekkurler ilginiz icin ayriyeten ingilizce konusunada dikkat edicem bundan sonra ve sorun cozuldugunden dolayida konuyu kaldirabilirsiniz. Iyi calismalar.