türkçe dil seçeneği

Merhabalar tüm sambapos ailesi,
Emre bey;
sambapos 3 kullanıyorum izmirde 6 subesi olan bir pastahane zinciri yöneticisiyim. 1 şubemi pilot olarak şu anda sambaposa gecirdim. entegre terazi uygulaması adapte etmek istiyorum fakat anladığım kadarı ile sambapos 4’e gecmem gerekiyor. Türkçe dil desteği rica ediyorum yada türkçeleştirmek için destek. Yardımcı olursanız sevinirim. Bir sorumda merkez subem ve imalatımdan diğer şubelerime ürün transferi yapıyorum. Ekmek üretimi yaptığım yer ise ayrı bir yer. Statik ip ile sql servera ulaşmak ne kadar sağlıklı veya tavsiyeleriniz nelerdir?

Merhabalar, sambapos ile daha yeni tanıştım ve hizmet sektöründe yatırımlar yapmış biri olarak böyle bir proje için öncelikle sizleri kutlarım. 2 versiyonu da kurup kısa bir inceleme fırsatım oldu ve V4ün hem görsel hem de içerik açısından daha zengin olduğu izlenimi oluştu bende, fakat Türkçe dil desteğinin olmaması biz potansiyel kullanıcılar açısından büyük bir eksiklik ne yazık ki… umarım kısa zamanda Türkçe desteği de sağlanır ve proje sektör tarafından beklediğiniz yeterli desteği görür

Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Evet gerçekten bende sabırsızlıkla bekliyorum türkçe versiyonu…

Türkçe dil desteğini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Emre bey merhaba,

Bir dil dosyası var mı onu Türkçe’ye çevirebiliyor muyuz? Ya da aşağı yukarı ne zaman Türkçe dil desteği gelir?

Neredeyse hazır. Biraz daha işimiz kaldı. Yeni sürümü Türkçe desteği ile yayına vereceğiz.

2 Likes

Süper bir şey olmuş harika

yayınlandı mı noluyor :slight_smile:

sabırsızlıkla bekleyıp dururuz hadı bakalım

1 Like

Türkçe desteği geldimi süper olacak.

bizde heyacanlı bir şekilde bekliyoruz

emre bey sabırsızlıkla beklyoruz v4 türkçe versiyonunu iyi çalışmalar…

Hazırmı Türkçe dil desteği hazır olunca nereden öğreneceğiz

merhaba 4 versiyonun türkçesi çıktımı ben bazı videolarda kullananları gördüm neden hala release edilmedi

Merhaba,
Dil dosyasini kendimiz duzenleyebilir miyiz?

V4 sadece dili İngilizce olan ve bu değiştirilemez . Bununla birlikte sadece kendi başlığını chaning ve kendi dilinizi yazarak POS en düğmelerini özelleştirebilirsiniz.

V5 yakında başlattığında orada çoklu dil desteği eklemek için planları vardır, ama o zamana kadar tek seçenek elle düğmeleri kendinizi yeniden adlandırmak için

1 Like

oh my… @RickH that was an amazing response :slight_smile:

id like to take all the credit but really Google Translate helped me a little lol :wink:

1 Like

I found only a few buttons label to change.
automation > action
Where are the other buttons and text?
e.g at the payment screen ‘total, charged, cash’ etc.

1 Like